KONST / Litografier / Färglitografi 12343368
nr 1234 3368
Jan Zielecki
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 6/225. Motivet: 47x56 cm
Jan Zielecki, svensk bildkonstnär född 1949.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:37:25
6/2 20:44:02